Contact Team Guard

Sediul social (punctul central): Str. Liveni nr. 39, sector 4, Bucuresti
Tel fix Vodafone: 0372.126.422 ; 0372.126.421;
Tel fix Telekom: 021.315.21.84 ; 021.310.05.02 (interior 1-6);
Fax: 021.310.05.03;
Mobile: 0723.285.566 ; 0767.8000.86
Email: office@teamguard.ro

CONT BANCAR: RO91 INGB 0000 9999 0122 6129 deschis la ING Bank Suc. Bucuresti


View Larger Map


Vrancea
Mobil:0733.889.114
Email: focsani@teamguard.ro


Tulcea
Mobil:0762.217.679
Email: tulcea@teamguard.ro


Galati
Mobil:0730.679.442
Email: galati@teamguard.ro

Ilfov
Sediul Team Guard se afla in Com. Balotesti pe Str. I.Lahovari
Tel.:0767.8000.80
Email: ilfov@teamguard.ro


Prahova
Sediul Team Guard se afla in Ploiesti pe Str. Gh. Doja nr. 13
Mobil:0733.999.137
Email: prahova@teamguard.ro


Brasov
Sediul Team Guard se afla in Brasov pe Str. I.L. Caragiale nr. 6
Tel.:0268.336.612
Mobil:0723.621.601
Email: brasov@teamguard.ro


Constanta
Sediul Team Guard se afla pe B-dul Tomis nr. 55
Tel.:0735.608.960
Email: constanta@teamguard.ro


Dolj
Sediul Team Guard se afla in Craiova pe Str. Riului nr. 73
Mobil:0730.679.442
Email: contact@teamguard.ro


Buzau
Mobil:0721.477.476
Email: buzau@teamguard.ro

Va rugam sa completati formularul pentru cerere de oferta.

Team Guard
* (camp obligatoriu de completat)

Prin completarea formularului de mai sus, declar ca in conformitate cu prevederile Legii 677/2001 pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date sunt de acord cu prelucrarea si stocarea datelor cu caracter personal – inclusiv CNP – de catre S.C.TEAM GUARD SRL, in scopul administrarii informatiilor. Deasemenea, sunt de acord cu prelucrarea ulterioara a datelor mele personale de catre S.C. TEAM GUARD SRL, in scopuri de ofertare, contractare, statistice si de arhivare.
Societatea comerciala Team Guard este inregistrata din anul 2012 la ANSPDCP sub nr. 26739
Contact Team Guard

Contact Team Guard